Akbank Kredi Başvurusu 2019

Bankacılık sektöründe lider bir isim olarak karşımıza çıkan Akbank, rakibi olan birçok önemli bankayı son dönemlerde geride bırakacak hizmetler sergilemekte. Özelliklede kurumsal alanda önemli hizmetler sunan Akbank, son yıllarda bireysel tüketici sınıfına da oldukça önemli hizmetler sunuyor. En sık tercih edilen bankalardan biri olan Akbank, kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu gibi birçok bankacılık finansal hizmetler üzerine işleyişlerini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Kredi çekme olanağına sahip olan birçok tüketici ihtiyaçları doğrultusunda konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi başvurusu erbabında yer alan finansal hizmetlerden faydalanmak adına Akbank’ı tercih etmektedir. Konumuzun devamında sizlere Akbank kredi başvurusu kanalları hakkında önemli bilgiler sunacağız.

AKBANK KREDİ BAŞVURU KANALLARI

Akbank Şube’den Kredi Başvurusu

Türkiye’nin 81 ilinde zengin bir şube sayısına sahip olan Akbank, bu kapsamda müşterilerine kredi paketlerini sunmak adına şubeden destek vermektedir. Kredi faiz oranları ve vade seçeneklerine ilişkin tüm bilgileri rahatlıkla öğrenebileceğiniz Akbank şubelerini ziyaret ederek size en uygun kredi olanağına sahip olabilirsiniz. Gerekli evraklar ile birlikte şubeye gelerek kolay kredi çekme olasılığınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank web kredi ile kredi başvurusu yapmak için bankanın müşterisi olmanıza gerek yok. İster müşterisi olun, ister olmayın Akbank bu kapsamda size internet üzerinden kredi çekme olanağını sunuyor. Resmi web sitesi olan www.akbank.com adlı adrese erişim sağlayarak internet üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ATM ile Kredi Başvurusu

Akbank’a ait ATM’lerden müşteri olmasanız bile hızlı kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 aktif bir şekilde işlem yapmanızı sağlayan Akbank ATM’lerine uğrayarak cep telefonu numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı tuşlayarak ihtiyacınız olan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerden sadece ihtiyaç kredisi erbabında bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için maksimum kredi kullanımı ise 10.000 TL olmaktadır.

İLGİLİ  Enpara.com Kredi Başvurusu 2019

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Sadece Akbank değil, aynı zamanda birçok bankacılık hizmeti veren kuruluşlarda en çok rağbet gören SMS ile kredi başvurusu olmaktadır. SMS kredi hizmeti ile kolayca kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınız dahilinde olan nakit parayı şubeye giderek anında çekebilirsiniz. Bunun için öncelikle 4425 Akbank hizmetinden faydalanarak ne kadar kredi alabilirim sorunuza cevap aldıktan sonra kredi boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e kısa mesaj göndererek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet dahilinde olan sadece SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektesiniz. Maksimum kredi talebi ise 20.000 TL olmaktadır.

Akbank Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusu hizmeti birçok bankada da olduğu üzere Akbank’ta da bulunmakta. Bankaya ait mevcut iletişim numarası olan 444 25 25 nolu hattı arayarak önce 4 tuşuna sonra ise 2’yi tuşlayarak kredi başvurusu olanağına sahip olabilirsiniz. Akbank telefon şubesi hizmetine haftanın tüm günü ve her saatinde erişim sağlayabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*