Enpara.com Kredi Başvurusu 2019

Bu konumuz dahilinde sizlere enpara.com kredi başvurusu nasıl yapılır ve nerelere dikkat edilmelidir üzerine net bilgiler sunacağız. Teknoloji geliştikçe bankacılık sektörü üzerinde de olağan durumlar yaşanıyor. Hal öyle bir duruma geldi ki, artık şubesiz bankacılık devri başladı. Tüketiciler daha hızlı ve daha kolay işlem yaparak dahilinde oldukları tüm işlemleri sorunsuzca yerine getirebiliyor. Bunlardan biride Finansbank bünyesinde yer alan Enpara.com adlı şubesiz bankacılık hizmetleri sunan marka oldu. Daha önceleri Paypall ve benzeri hizmetlerin daha aktif bir şekilde ülkemizde kullanılması alışıldık bir durumu ortaya koysa da, artık tüm bunların önüne geçebilecek Enpara ve benzeri şubesiz bankacılık hizmetleri sunan kartlar ile havale ve eft işlemleri oldukça rahat bir hal aldırıyor.

ENPARA.COM KREDİ BAŞVURUSU

Enpara.com havale ve EFT ücreti ödemeden işlemlerin yapılacağı bir hizmet olduğu gibi, aynı zamanda bakiyeniz var ise kredi kartı kullanır gibi ister internetten veya dilerseniz herhangi bir mağazadan kredi kartından ödeme yapar gibi alışveriş yapabilmektesiniz. Finansbank ATM’lerinden hiçbir kesinti olmaksızın para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Diğer banka ATM’lerinden ise anlaşmalı olduğundan ötürü ayda sadece 1 defa olmak kaydı ile ve buna ek olarak bazı aylarda sürprizler yapılarak 2 veya 3 defa da ücretsiz komisyon alınmadan para çekebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kendini gün geçtikçe geliştiren ve müşterilerini şımartan hizmetleri sunan Enpara kredi başvuru erbabında da hizmetler sunuyor. Ülkemizde yer alan birçok bankaya hitaben daha az kredi faiz oranları uygulayarak müşterilerinin rahat bir şekilde kredi çekmesini sağlayabilen Enpara, ayrıca vade seçenekleri konusunda da oldukça cömert bir şubesiz bankacılık hizmeti sunuyor.

Enpara kredi başvurusu 2019 yılında da birbirinden harika kredi paketleri ve kampanyaları ile müşterilerini cezp ediyor. Enpara’dan kredi kullanabilmek için artık sadece müşterisi olmanız gerekmiyor. Müşterisi olmasanız dahi kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabileceğiniz Enpara’nın resmi web sayfası olan www.enpara.com adlı adrese erişim sağlayarak burada yer alan kredi detaylarına göz atıp size en uygun kredi limitini belirledikten sonra her ay ödeyebileceğiniz düzeyde vade seçeneğini de seçebilirsiniz. Eğer müşterisi değilseniz, kısa bir vaktiniz ayırarak alacağınız müşteri numarası ile kredi başvurusu yapabilir, müşterisiyseniz eğer online işlemlere erişim sağlayarak burada yer alan ürünlerim sekmesindeki kredi alanına girerek bireysel kredi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İLGİLİ  2017 Güncel Kredi Faiz Oranları

ENPARA KREDİSİNİN DİĞER BANKA KREDİLERİNE GÖRE AVANTAJLARI

  • Şubesiz bankacılık olduğu için herhangi bir şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılabilinmekte,
  • 0 masraf ile kredi başvurusu yapabilme imkanı,
  • Her zaman diğer bankalara göre daha düşük faiz oranları sunuyor,
  • Sigorta ve diğer bankalarda bulunan birçok ek masraf Enpara kredi başvurusunda bulunmamaktadır.
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*