İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İş Bankası’nın bireysel internet bankacılığı ile birçok işlem 7 gün 24 saat internet üzerinden yapılabilmektedir. İşlemler kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken internet şubesinden ödemeler takip edilmektedir. İşteCep uygulaması ile bildirimler alanında yeni gelişmeler takip edilebilmektedir. Borsa işlemlerinin yer aldığı bölümde canlı borsa verileri ücretsiz bir şekilde takip edilebilmektedir. Ana sayfada bulunan Facebook ve Twitter simgeleri ile sosyal medyalara bağlantı kurularak eşleştirme işlemi yapılabilmektedir. Böylece “Fırsatla” uygulamasına katılarak kişiye özel avantajlardan faydalanılır. Dünya çapındaki güvenlik önlemleri dahilinde rahatça işlemler gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemler ve özel fırsatlardan yararlanabilmek için internet şubesine giriş yapmak gerekmektedir. www.isbank.com.tr adresine girilerek İnternet Şubesi – Bireysel sekmesinden internet bankacılığı uygulamasına geçiş sağlanmaktadır. İş Bankası internet şubesine giriş yapılabilmesi için kişi müşteri numarası, TC kimlik numarası, cep telefonu numarası veya bankaya ait kartlardan birinin kart numarası ile kolayca sisteme giriş yapabilmektedir. İnternet artık birçok işlemi şubelere gitmeden yapmamızı sağlıyor. Eskiden en ufak işlemde bile sıra beklemek zorunda kalan insanlar işlemlerini bir kaç tuş ile dakikalar içerisinde yapabiliyor. Bu durum hem vakit hem nakit kazancına neden oluyor. Şubelerden fazladan bekleyerek işinizden olmadığınız gibi işlem masraflarını da en az indirmiş oluyorsunuz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı için Şifre Almak

Şifre almak için; “Anında Şifre” uygulaması ile şifre alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Diğer bir yöntem ise ATM’lerden veya telefon bankacılığı ile internet bankacılığı girişi için şifre talebinde bulunmaktır. Tek kullanımlık şifre de “Cep Anahtar” kullanılarak öğrenilebilir. Cep Anahtar mobil cihazlarda tek kullanımlık şifre üreten bir uygulama olarak kullanılmaktadır. Hatta İş Bankası bankamatikleri ile kartsız işlem yapılacağı zaman işlem menüsü üzerinden cep anahtar ile şifre yöntemi kullanılarak para çekmek mümkün olmaktadır. Cep Anahtar uygulaması telefona indirildikten sonra telefon olduğu müddetçe her alanda şifre üretilebilmektedir. Geçici müşteri şifresi alındıktan sonra gün içerisinde internet şubesine giriş yapılmalıdır. Giriş işlemi yapıldıktan sonra sistem kalıcı müşteri şifresi belirlenmesini talep edecektir. Gün içinde geçici müşteri şifresi ile sisteme giriş yapılmadığı takdirde şifre geçerliliğini kaybedecektir.

İLGİLİ  Emekli Maaşı Banka Değişikliği Nasıl Yapılır?

İş Bankası İnternet Bankacılığı Kullanımı

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi’nde şubenin aksine 7 gün 24 saat süresince işlem yapılabilmektedir. Ödemeler takip edilebilir ve kişiye özel fırsatlardan yararlanılabilir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemler TC ve müşteri şifresi girişiyle kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Uygulama teması istendiği gibi değiştirilebilir, fotoğraflar yüklenebilir ve yakınlara çok kolay para transfer işlemleri yapılabilir. Hesaptaki tüm gelişmeler “Bildirim Alanı” kısmından takip edilebilir. Tüm işlemler dünya standartlarında geçerli güvenlik sistemi dahilinde yapılmaktadır. Borsa işlem platformunda borsa verileri canlı bir şekilde takip edilebilmektedir.

Uygulamanın ana sayfasında yer alan Facebook ve Twitter simgelerinde kolayca sosyal medyalara bağlantı kurarak kişiye özel kampanyalardan “Fırsatla” uygulaması ile yararlanılmaktadır. Bu kolay avantajlar ve hızlı işlem güvencesi sebebiyle Bireysel Bankacılık hesabı yoksa şubeden veya telefon bankacılığı ile İnternet Bankacılığı başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Bireysel Bankacılık sahibi müşteri telefona indirilecek İşCep uygulaması ile uygulamaya giriş yapar ve kolay hizmet kalitesi ile tanışır.

Sizlerde her zaman hem nakit hem vakit hesabı yaparak İnternet ve mobil bankacılığını kullanın hesabınızda para olması durumunda bütün bankacılık işlemlerini yapabilir  paranızın yetmediği durumlarda da avans hesaplarınızı ya da kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Şifrenizi ilk kez kullanacaksanız bankadan bir hesap ve İnternet bankacılığı erişimi için izninizin olduğuna dair sözleşme vermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında yeni şifre alma ve şifre yenileme işlemlerinizi şubelere gitmeden kolaylıkla yapabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*