QNB Finansbank 2019 Tüketici Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank ile tüm ihtiyaçlarınız  artık sorun olmaktan kurtulacak. İhtiyaçların daha da artığı bu dönemde masraflar da kat kat yükselmekte. Böyle zamanda QNB Finansbank’ı tercih etmekle bu yükten kurtulmuş olacaksınız. Çünkü yenilenen yapısı ile QNB Finansbank siz tüketicilere en uygun kredi imkânı sunmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için hemen QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlerde hemen çok uygun ödeme masrafları ve uygun vade seçenekleri ile kredinizi anında alma ve istediğiniz şekilde ödeme imkânı yakalayabilirsiniz. Türkiye’de yer alan bankalar arasında ayrı bir yere sahip olan ve özel bankalar arasında her geçen gün yaptığı yenilikler ile adından söz ettirmesini bilen Finansbank son olarak da yaptığı birleşim ile dünyaca ünlü QNB ile bir araya geldi. QNB Finansbank olarak yoluna devam eden ve uygun faiz oranları ve pratik hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor.

Acil Kredi Çekmem Lazım Ne Yapmalıyım?

Çok acil bir krediye ihtiyacım var tüm ihtiyaçlarım için kredi almak istiyorum, nasıl alacağım? Diye düşünenlerdenseniz ; QNB Finansbank’dan müşterilerine sunduğu bu kredi firsatına hemen başvuru yapabilirsiniz.
Kredinizi kullanmak artık çok kolay ve zahmetsiz. tüm ihtiyaçlarınıza alacağınız kredi uygun faiz oranlarıyla QNB Finansbank ‘ta. Bankanın sunduğu cezp edici şartlarla her ihtiyaca uygun kredi fırsatları vardır.

QNB Finansbank 2017 yılına özel olarak en düşük limitlerden faiz oranlarını kullanmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz tüketici kredisi uygun faiz oranları ile birçok kişi gibi sizlerde rahat bir nefes alacaksınız. Özellikle diğer bankaların uyguladığı düşük faizli kredi kervanında bende varı diyen banka uygun faiz oranı vermektedir. Özellikle alacağınız kredi bakiyesi arttığında faz oranı da daha uygun olmaktadır. İnternet başvuruları ve şubeye gitmeden kısa bir sürede hesaba yatan krediler diğer tüketici kredilerine oranla biraz daha yüksek faizden olmaktadır. Kredi almadan önce faiz oranı ile hesabınızı iyi bir şekilde yapmalı ve dosya masrafının olup olmadığını elinize net geçecek tutar hakkında bilgi almalısınız. Kontrol etmeden hesap kitap yapmadan alınan krediler ileride size zarar olarak geri dönebilir. O yüzden kredi alırken iyi bir şekilde araştırma yapmalısınız.

İLGİLİ  Kgf Destekli Kobi Kredisi Nasıl Alınır?

2017 QNB Finansbank Tüketici Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank 2017 Güncel tüketici kredisi faiz oranı 1.21’dir. (Nisan 2017). Sizin için örnek teşkil etmesi adına 10.000 TL 48 Ay vadede (maksimum süredir) hesaplama yaptık ve hep birlikte göz atalım.

QNB Finansbank 2017 faiz oranı

10.000 TL 48 Ay Tüketici Kredisi

Bankanın tüm ihtiyaçlarınız için sunduğu tüketici kredisi 10.000 TL ile toplam 48 ay vadede alacağınızı düşünürsek aylık ödeme miktarınız 290,75 TL olmaktadır. Alacağınız bu kredi için Kredi Tahsis Ücreti 50,00 TL ve Hayat Sigortası 175,00 TL olarak sizden kesilecektir. Toplam Geri Ödeme Tutarı 13.956 TL olacaktır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

QNB Finansbank tüketici kredisi başvurusu yapabilmek için yapmanız gereken en yakın bankamızın şubesine uğramak ya da İnternet bankacılığı kanalı ile online başvuru yapmak. Tabi ki SMS ile de ön başvuru yapabilirsiniz. En kolay ve pratik başvuru yöntemi QNB Finansbank’ın sitesinde yer alan online başvuru formunu doldurmaktadır.

QNB Finansbank’tan ihtiyacına gerekli krediyi almanızın çok kolay yolları var. Bir QNB Finansbank şubesine gelmenin yanında Finansbank’ın cep ve internet şubelerini kullanarak ihtiyaç olan kredi cevabını anında öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmeniz için QNB Finansbank web sayfasından istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Paraya ihtiyacınız varsa kredilerden birini kullanmakta acele ediniz. Tüketiciler banka sayesinde ihtiyaçlarından mahrum kalmayacak. Sizlerde ihtiyaçları nasıl karşılasam diye düşünmekteyseniz hemen en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayın ve fırsatlardan yararlanın.

[Toplam:1    Ortalama:4/5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*