QNB Finansbank Kredi Başvurusu 2019

Türkiye’nin en prestijli bankalarından biri olan Finansbank 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş ve 2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankası olan National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır. Günümüz adıyla QNB Finansbank olarak faaliyetlerini sürdüren banka kredi ve kredi kartı kapsamında gerek müşterilerine, gerek ise müşterisi olmak isteyen bireysel müşterilerine kredi başvurusu konusunda cazip kampanyalar sunuyor. Kurulduğu tarihten bu yana istikrarlı bir yükseliş sergileyen Finansbank, aralıksız sunmuş olduğu bankacılık hizmetleri kapsamında ekonomik ihtiyaç ürünlerini müşterilerinin önüne seriyor. Ülkemiz çapında kredi kullandırma istatistiklerinde ise üst seviyelerde yer alan bir unvana sahip olmaktadır.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU 2019

Finansbank sadece bireysel kredi erbabında yer alan Finansbank ihtiyaç kredisi ürününü değil, aynı zamanda taşıt ve konut kredileri üzerine de birbirinden cazip kredi kampanyalarını kendilerine sunuyor. Ülkemizin ekonomik bazda temel taşları arasında yer alan QNB Finansbank, bireysel bankacılığın yanı sıra, kurumsal bankacılık alanında da birçok işletme, kurum ve çeşitli KOBİ’lere kredi desteklerini en iyi şekilde vermektedir. Banka sadece kredi verme durumunda değil, her müşteriye özel olarak birçok farklı kredi alma yöntemleri sunarak işlerini kolaylaştırıyor.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURU KANALLARI

Son dönemlerde “Kredi finansçıdan alınır” sloganıyla aklımıza kazınan reklamlarla ile durmadan hizmet sunmayı dile getiren QNB Finansbank, birçok farklı kanal yolu ile tüketicilere kredi çekme olanağını artıyor. Gelişen global dünya ekonomisi ve teknolojinin muazzam ilerleyişini de sistemlerinde gösteren banka, bu kapsamda insanların daha kolay kredi başvurusu yapmalarını sağlıyor. Sizler için Finansbank kredi başvurusu 2019 kanal yollarını hemen aşağıda sıraladık.

İLGİLİ  Kartel Tazminat Dava Dilekçesi Örneği

QNB Finansbank Telefon İle Kredi Başvurusu

QNB Finansbank kuruluşuna ait 0850 222 0 900 numaralı hattı arayarak telefon ile kredi başvurusu işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Anında kredi başvurusu desteğini sunan bu kanal yoluyla kısa bir değerlendirme neticesinde krediniz sonuçlanmaktadır. Olumlu geçen kredi başvuru süreciniz dahilinde size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilmektesiniz.

QNB Finansbank Şubeden Kredi Başvurusu

Müşteri portföyü oldukça geniş olan Finansbank, her geçen gün artan müşteri sayısına hitaben birbirinden farklı kredi çekme olanakları tanıyor. Bunları başlıca kanallarından biri olan şubeden kredi başvurusu ise günümüzde halen aktif bir halde devam eden hizmetler arasında yer alıyor. Gerekli evraklarla birlikte size en yakın şubeye giderek kredi başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz.

QNB Finansbank İnternetten Kredi Başvurusu

Finansbank bireysel ihtiyaç kredisi alabilmek için internet bankacılığını da kullanarak talebinizi oluşturabilirsiniz. www.qnbfinansbank.com adlı bankanın resmi web sitesine erişim sağlayarak bireysel kredi erbabında başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Resmi web sayfasında yer alan Finansbank kredi başvuru formu kısmında bulunan tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız girdikten hemen sonra kredi başvuru işleminizi oluşturabilirsiniz.

Diğer Kredi Başvuru Kanalları;

  • Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu
  • Finansbank ATM’lerden Kredi Başvurusu
  • Finansbank Cep Şubesi İle Kredi Başvurusu
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*